Skip to main content

Loading

Спорт

Росен Илчов пети в Белоградчик

След много обрати приключи четвъртия балкански шахматен фестивал за аматьори в Белоградчик.

ВИТОША /БИСТРИЦА/

ПРОГРАМА НА "А" ГРУПА ЗА СЕЗОН 2012/13 (кога ще играе Миньор?)

Пълна програма на срещите по кръгове на "А" ГРУПА за сезон 2012/13

1 кръг

Петър Илиев Буфера: Ние сме верни до смърт!

Петър Илиев Буфера - Председател на агитката и фен клуба на Миньор

Председател на Фен-клуб „Миньор" Перник. Играл в „Миньор" - деца и юноши-младша възраст.

Миньор Чикаго победи отново

На 21/08 (неделя) от 11:30ч. на Woodlend Medaow в Elk Grove се изигра срещата от четиринадесети кръг на ПСЛ между отборите на FC Celtic Palantine и Миньор Чикаго. Двубоя завърши с победа за чуковете с 2:4.

Честит рожден ден на треньора на Миньор!

Стойчо Стоев

Екипът на PernikOnline.com  му желае крепко здраве, щастие и много успехи с Чуковете!

Стойчо Стоев е роден на днешния ден - 15 август, през 1962г. в Разград. Играл е за Локомотив (София) (1980-1989) и Пансерайкос (Сяр, Гърция) (1989-1992). Има 196 мача и 59 гола в "А" група. Носител на купата на страната през 1982 г. Има 2 мача за "А" националния отбор.

Труден мач за Миньор Чикаго

Mathew Simmons - Mиньор Чикаго 3:3

На 07/08 (неделя) от 09:30 ч.(17:30 ч. бъл. време) в Rossele се изигра дербито от дванадесети кръг на ПСЛ, между лидер във временното класиране с две точки пред чуковете FC Mathew Simmons и ФК Миньор Чикаго. Срещата завърши наравно 3:3. Мачът започна отлично за Чуковете, които вкараха още в самото начало.

"Миньор" би минимално "Спортист"

Миньор почна контролите със загуба

Отборът на Миньор Перник загуби с 0:1 първата си лятна контрола срещу Сливнишки герой,.Футболистите от Сливница играха по-спокойно и концентрирано през първата част и поведеха още в 8-та минута с гол на Димитър Димитров, който се оказа и победното попадение в срещата.След гола перничани се опитаха да натиснат, но играта остана равностойна без чисти голови положения и двете единайсеторки се отте

Велизар се колебае между Украйна и България

След куп контузии през последния сезон, в който не игра много пернишкият футболист направи пълноценна подготовка в Австрия и дори отбеляза гол. Сега читателите ни могат да разберат какви са целите,амбициите и надеждите му,свързани с новия сезон и въобще в бъдещето му във футбола

Претърсиха Фарес Брахими за наркотици

Полицаи сериозно сплашиха френския футболист на Миньор (Перник) Фарес Брахими. БЛИЦ разбра, че колата на играча е била щателно претърсена от униформените, които се усъмнили, че в нея има наркотични вещества.Брахими бил излязъл да вечеря с познати, когато на паркинга пред заведението го причакали полицаите.