Skip to main content

Loading

Областно футболно първенство - Перник

 "А" Областна футболна група - Север

Резултати 6 кръг:

ФК "Рудничар" (Бела вода) 1:4 ФК "Дружба" (Мещица)
ФК "Спортист" (Драгичево) 5:0 ФК "Солей 97" (Калкас)
ФК "Габер" (Габров дол)  5:2 ФК "Ботев 1" (Батановци)
ФК "Струма" (Кралев дол) 3:0 ФК "Големи връх" (Долна Секирна)

Класиране 6 кръг:

                                                                 м п р з  г-р  т

1. ФК "Струма" (Кралев дол)                 5 3 2 0 11-4 11
2. ФК "Големи връх" (Долна Секирна)  6 3 1 2 9-11 10
3. ФК "Дружба" (Мещица)                     4 3 0 1 12-3 9
4. ФК "Габер" (Габров дол)                   4 2 1 1 13-8 7
5. ФК "Пирин" (Земен)                           4 2 1 1 6-4   7
6. ФК "Рудничар" (Бела вода)               6 2 1 3 6-13 7
7. ФК "Ботев 1" (Батановци)                 6 2 0 4 10-13 6
8. ФК "Спортист" (Драгичево)               5 1 1 3 9-12 4
9. ФК "Солей 97" (Калкас)                      4 0 1 3 3-11 1

 

"А" Областна група - Запад

Резултати 6 кръг:

ФК "Балкан" (Банище) 8:1 ФК "Буря" (Кошарево)
ФК "Западно ехо" (Бегуновци) 0:4 ФК "Китка" (Витановци)
ФК "Чорни 1920" (Брезник) 2:1 ФК "Студена" (Студена)
ФК "Маниш" (Църква) 1:3 ФК "Енергетик" (Перник)
ФК "Ерма" (Трън) ОТЛ. ФК "Черногорец 1946" (Ноевци) 

Класиране 6 кръг:

                                                           м п р з  г-р  т 

1. ФК "Балкан" (Банище)                  6 6 0 0 20-2 18
2. ФК "Черногорец 1946" (Ноевци) 5 4 0 1 20-9 12
3. ФК "Чорни 1920" (Брезник)          6 3 2 1 17-7 11
4. ФК "Енергетик" (Перник)             5 3 2 0 12-3 11
5. ФК "Ерма" (Трън)                           5 3 0 2 9-7  9
6. ФК "Китка" (Витановци)                6 2 2 2 10-9 8
7. ФК "Студена" (Студена)               6 2 0 4 11-12 6
8. ФК "Маниш" (Църква)                    6 1 1 4 6-11 4
9. ФК "Буря" (Кошарево)                   5 0 1 4 8-27 1
10. ФК "Западно ехо" (Бегуновци)    6 0 0 6 1-27 0 

 

"А" Областна група - Юг 

Резултати 6 кръг:

ФК "Върба - 1917" (Радомир) 3:1 ФК "Дрен 2011" (Дрен)
ФК "Бенковски" (Копаница) 5:3 ФК "Свраките" (Гълъбник)
ФК "Струмски сокол" (Калище) 2:1 ФК "Левски" (Егълница)
ФК "Верила" (Дрен) 2:1 ФК "Светля 2000" (Светля)
ФК "Сарата" (Долни Раковец) 5:3 ФК "Ботев" (Друган)

Класиране 6 кръг:

                                                              м п р з  г-р  т

1. ФК "Сарата" (Долни Раковец)         6 5 0 1 16-7 15
2. ФК "Верила" (Дрен)                          6 4 0 2 14-9 12
3. ФК "Струмски сокол" (Калище)        6 3 1 2  8-5  10
4. ФК "Ботев" (Друган)                         6 3 1 2 16-10 10
5. ФК "Левски" (Егълница)                    6 3 1 2 16-8 10
6. ФК "Светля 2000" (Светля)               6 3 1 2 18-8 10
7. ФК "Върба - 1917" (Радомир)           6 2 1 3 7-19  7
8. ФК "Бенковски" (Копаница)              6 2 0 4 10-13 6
9. ФК "Свраките" (Гълъбник)                6 1 1 4 10-28 4
10. ФК "Дрен 2011" (Дрен)                   6 1 0 5 3-11  3

 

Източник: bfu-tournaments.com

pernikonline com