Skip to main content

Loading

Областно футболно първенство - Перник - ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

"А" Областна футболна група - Север

Есенно класиране:

                                                                 м п р з  г-р  т

1. ФК "Струма" (Кралев дол)                 8 5 3 0 16-6 18
2. ФК "Дружба" (Мещица)                     8 5 1 2 22-9 16
3. ФК "Габер" (Габров дол)                   8 5 1 2 23-15 16
4. ФК "Големи връх" (Долна Секирна)  8 5 1 2 17-15 16
5. ФК "Пирин" (Земен)                           8 4 2 2 11-8   14
6. ФК "Рудничар" (Бела вода)               8 2 2 4  8-18  8
7. ФК "Ботев 1" (Батановци)                 8 2 1 5 10-15 7
8. ФК "Спортист" (Драгичево)               8 1 2 5 10-17 5
9. ФК "Солей 97" (Калкас)                      8 0 1 7  5-19  1

"А" Областна футболна група - Запад

Есенно класиране:

                                                           м п р з  г-р  т 

1. ФК "Балкан" (Банище)                  9 8 1 0 31-5 25
2. ФК "Енергетик" (Перник)             9 6 3 0 24-7 21
3. ФК "Чорни 1920" (Брезник)          9 5 2 2 27-12 17
4. ФК "Черногорец 1946" (Ноевци)  9 5 1 3 25-19 16
5. ФК "Ерма" (Трън)                           9 4 1 4 19-15  13
6. ФК "Маниш" (Църква)                    9 4 1 4 18-17 13
7. ФК "Китка" (Витановци)                9 3 3 3 15-13 12
8. ФК "Студена" (Студена)               9 2 1 6 15-22 7
9. ФК "Буря" (Кошарево)                   9 1 1 7 18-43 4
10. ФК "Западно ехо" (Бегуновци)    9 0 0 9 2-41 0 


"А" Областна футболна група - Юг

Есенно класиране:

                                                              м п р з  г-р  т

1. ФК "Левски" (Егълница)                    9 6 1 2 23-10 19
2. ФК "Ботев" (Друган)                         9 5 1 3 25-12 16
3. ФК "Светля 2000" (Светля)               9 5 1 2 24-14 16
4. ФК "Сарата" (Долни Раковец)          9 5 1 3 18-12 16
5. ФК "Бенковски" (Копаница)             9 5 0 4 18-13 15
6. ФК "Струмски сокол" (Калище)        9 4 2 3  16-8  14
7. ФК "Верила" (Дрен)                          9 4 0 5 16-17 12
8. ФК "Свраките" (Гълъбник)                9 2 3 4 14-30 9
9. ФК "Върба - 1917" (Радомир)           9 2 1 6 8-31  7
10. ФК "Дрен 2011" (Дрен)                   9 2 0 7 6-21  6

 

Източник: bfu-tournaments.com

 

pernikonline com